אודות

התכנית 'הסיפור שלנו' היא פודקאסט על יהדות ויהודים (←מה זה פודקאסט?), כלומר – היא מספרת את הסיפור שלנו. תולדות עם-ישראל הם מפגש מרתק בין היסטוריה מפוארת ובין עולם רוח כביר. יש המון מה לספר כאן: על אינספור אירועים מכוננים בהיסטוריה שלנו, על המשמעות וההשלכות של סוגיות הלכתיות, על מנהיגים, הוגים, פוסקים, אנשי חזון ואנשי מעשה שקמו לעם ישראל, על הספרים החשובים בארון הספרים היהודי – ועוד ועוד.
בכל פעם, ננסה להכיר קצת מהעושר הגדול הזה. בכל פרק – נושא חדש. ניתן להאזין לפרקים, או לקרוא אותם.
למי הפודקאסט הזה מיועד?
לכולם.
לא צריך ידע מוקדם ביהדות כדי להבין את הפרקים. כשאני משתמש במושגים לא מוכרים, אני תמיד משתדל להסביר אותם בצורה ברורה במקום, כדי שיהיו מובנים לכולם. אם קורה שלא הצלחתי להסביר כמו שצריך – בבקשה הודיעו לי על כך, בתגובה באתר, או במסר אישי. כמו כן אשמח לקבל הערות, הצעות לתיקון או לשיפור, וכל דבר.
קוראים לי איתמר שטאל. אפשר ליצור איתי קשר בכל נושא בכתובת: jewstory.net@gmail.com
צוות התכנית כולל גם את אמא שלי, גילה שטאל, היועצת הלשונית של התכנית שמנסה לגרום לי לדבר עברית כמו שצריך (בינתיים בהצלחה חלקית בלבד), את אבא שלי, שעובר על כל פרק טרם צאתו, מגיה אותו ומעיר עליו הערות, ואת חגי עמנואל, גם כן בתפקיד מגיה ועורך, רק ביקורתי יותר ;)
תודה לאחותי יעל על עיצוב הלוגו של התכנית, ועל העזרה באיתור איורים מתאימים לפרקים.
הפרקים של התכנית מאוחסנים באתר הפודקאסטים הישראלי iCast.
'הסיפור שלנו' ירדה משידור בחשון התשע"ו (אוקטובר 2015). עם זאת, כל הפרקים שיצאו במסגרת התכנית נשארו זמינים לשמיעה ולקריאה באתר.
האזנה נעימה!
זכויות יוצרים באתר:
התוכן באתר מוצע תחת רישיון ייחוס-שימוש לא מסחרי-שיתוף זהה 4.0 בין־לאומי של Creative Commons, למעט תוכן מוגן שכלול באתר במסגרת רישיון מיוחד לתכנית 'הסיפור שלנו', או במסגרת 'שימוש הוגן'. במקרה של ספק, ניתן לפנות אליי לבירור.

רישיון Creative Commons

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.